Jova Heater Kuru Tip Kabin Isıtıcı

JOVA Heater Kuru Tip Kabin Isıtıcı | Kış Güneşiniz

Jova Heater Marin Isıtma Çözümleri
Ne Kadar Soğuk Bir Hava ve Ne Kadar Sıcak Bir Tekne!

Jova Heater

Jova Heater Isıtma Çözümleri ile teknenizde ani hava düşüşlerini kafanıza takmayın. Her mevsim ideal sıcaklıkta bir tekne için ihtiyacınız olan tek şey bir Jova Heater Marin Isıtma Sistemi.

Özellikle kış aylarında yaşanan nemli ve soğuk havalar sizi denizden uzaklaştırmasın, ihtiyacınız olan sıcak ve kuru havayı size her iklim şartında kolayca sağlayacak olan bu yeni tekne arkadaşınız ile tanışın!

Jova Heater Marin Isıtma Çözümleri
Sıcak bir tekne = Sıcak bir yuva!

Marin Isıtma Çözümleri

Sizin için teknenizi ideal sıcaklığında tutan Jova Heater Marin Isıtma Sistemi, piyasada %100 yerli malı belgesine sahip tek üründür. Her koşulda çalışır ve rakiplerine göre %20 daha az enerji sarfiyatı sağlar. Teknik destek ve bakım maliyetleri yerli malı olduğu için oldukça düşüktür ve tüm parçalar 2 yıl garantilidir. Artık soğuk havalarda da teknenizden çıkmak istemeyeceksiniz.

KNK Grup Güvencesi

Neden Jova Kuru Tip Kabin Isıtıcı?

Jova kuru tip hava ısıtıcısı motordan bağımsız, ekonomik ve araca sabit çalışır. Bekleme halindeki araçta bile soğuk havayı alır, ısıtır ve bunu akıllı bir mühendislikle yapar.

Jova Heater Marin Isıtma Çözümleri
Teknenizin Isısı Kontrol Altında

Arttırılmış Yaşam Kalitesi

Tekne tutkunlarının ortak isteği; yaz aylarında teknelerindeki yaşam kalitesini kış aylarında da sağlamak. Bunun için;

  • size gereken sıcak ve kuru havayı kesintisiz ve sessiz olarak sağlayan,
  • üstelik düşük enerji tüketimi ile bütçenizi üzmeyen,
  • hızlı ve kolay kurulumu ile size zaman kazandıran,
  • gün ve saat ayarlaması sayesinde tekneye gelmeden ve tekneyi çalıştırmadan ortamı istenen sıcaklığa getiren, hayal üstü bir ürün.

Teknenizde kaliteli vakit geçirmenize yardımcı olacak olan Jova Heater Marin Isıtma Sistemi ile tanışın.

CE sertifikası ve ISO 9001:2008 kalite belgesine sahip üretim tesislerinde imalat.

%100 Yerli Üretim

Neden Jova Heater?
Hem cep hem çevre dostu, yerli üretim.

İstediğin saatte ve istediğin sıcaklıkta!

Küçük bir gezinin ya da güzel bir yemeğin ardından teknenize geldiniz, buz gibi bir teknenin sizi karşılaması hiç hoşunuza gitmeyecektir. Hep dilediğiniz gibi sıcak bir tekne hayali Jova Heater Marin Isıtma Sistemi ile gerçek oluyor. Siz teknenizin hangi gün ve saatte hangi sıcaklıkta olmasını istiyorsanız planlayın, Jova Heater Marin Isıtma Sistemi sizin istediğiniz anda sıcaklık bir tekneyle sizi karşılasın, üstelik tüm bunları motoru çalıştırmadan ve çok düşük enerji tüketimi ile yapsın.

Jova Heater Marin Isıtma Sistemi

Biz ve siz deniz severler için, denizlerin kirlenmesi kabul edilemez bir durumdur, Jova Heater Isıtma Çözümleri sürdürülebilir ve çevre dostu üretim ile geri dönüşüme destek olur. Tüm parçaları geri dönüşüme uygun şekilde üretilir.

%100 Yerli Malı olan, CE sertifikası ve ISO 9001:2008 kalite belgesine sahip üretim tesislerinde tasarlanan ve üretilen Jova Heater size ve ülke ekonomisine destek olur.

Bize Ulaşın

ISO 10002 kalite standartları gereği geri bildirimlerinizi aşağıdaki iki buton aracılığıyla iletebilirsiniz.

Müşteri Şikayet ve Öneri Formu
İngiliz bayrağı logoso > Rus Bayrağı logo Türk Bayrağı logo