Jova Heater Kuru Tip Kabin Isıtıcı

JOVA Heater Kuru Tip Kabin Isıtıcı | Kış Güneşiniz

Kamyon ve Tırlar için Jova Kuru Tip Kabin Isıtıcı

Jova Heater Kuru Tip Kabin Isıtıcı

Jova kuru tip hava ısıtıcısı motordan bağımsız, ekonomik ve araca sabit çalışır. Bekleme halindeki araçta bile soğuk havayı alır, ısıtır ve bunu akıllı bir mühendislikle yapar.

Jova Heater Kamyon & Tır Isıtma Çözümleri

Bir çok işletme için ticari taşımacılık yapan tır ve kamyonlarda işe başlamadan önce sıcak bir araç ciddi bir avantaj sağlar. Bunun için aracı çalışır halde durmasına veya motorun çalışıp sizi ısıtmasını beklemenize gerek yok. Jova Heater ısınma çözümleri ile 7/24 araç kabininde ısınma konforu sağlayabilirsiniz. Mühendislik harikası ve yüzde yüz yerli üretim olan bu teknoloji, aracınızdaki soğuk havayı alır ısıtarak size geri sunar.

Jova Heater Kamyon & Tır Isıtma Çözümleri

Jova Heater aracınıza hızlı şekilde monte edilir. 12/24 Volt ile çalışabilir bu da ileride gerçekleşecek bir araç değişikliğinde size sorunsuz bir geçiş imkanı sağlar. Jova Heater -30 dereceyi bulan soğuk havalarda dahi sorunsuz şekilde çalışır. Aracınıza elektro manyetik açıdan uyum sağlar, yüksek rakımlı bölgelerde de hatasız ve kesintisiz şekilde ısıtmaya devam eder.

Jova Heater Kamyon & Tır Isıtma Çözümleri

Normal şartlarda bekleme halindeyken, yük indirme/bindirme işleminizi yaparken aracınızın motor çalışırken ortamı ısıtması size hem yakıt tüketimi hem de motor ömrünün kullanımı konusunda olumsuz sonuçlar doğuracaktır. Jova Heater ile motor gereksiz yere çalışmayacağı için motor ömrü uzayacak, yakıttan tasarruf etmeniz sağlanacaktır.

Aracınızın Motoru Durduğunda
Jova Heater Kuru Tip Kabin Isıtıcı Devreye Girer!

  • İlave donanım gerektirmeden her rakımda ve zor hava koşulunda bile verimli çalışabilme özelliği.
  • Yakıt sensörü sayesinde buji yakıtı görmeden yanma yapmaz, boşa çalışmaz, aküyü yormaz.
  • Jova Heater Kuru Tip Kabin Isıtıcının içindeki hava ısınmadan üfleme yapmaz, sizi üşütmez.
video img

CE sertifikası ve ISO 9001:2008 kalite belgesine sahip üretim tesislerinde imalat.

%100 Yerli Üretim

Neden Jova Heater?
Kamyon ve Tırlar için Jova Kuru Tip Kabin Isıtıcı

Kamyon ve tırlar, işletmelerin nakliye ve taşımacılıkta kullandıkları önemli iş araçlarıdır. Isınma hepimizin ortak gereksinimi. Sizlerin de bu doğrultuda araç içi konforunuza önem verdiğinizin farkındayız.

Kamyon ve Tırlar için Jova Kuru Tip Kabin Isıtıcı

Soğuk bir günde çalışmaya başlamadan önce aracınızın sıcak olmasını hayal ettiğinizi biliyoruz. Sizin yerinize bu problemi düşündük, tasarladık ve ürettik. Size kalite ve tasarrufu sunmak, çalışan verimliliği arttırmak, sizi rakiplerinizin önüne geçirmek Jova Heater’ı ürettik.

Kamyon ve Tırlar için Jova Kuru Tip Kabin Isıtıcı

Jova Heater Isıtma Çözümleri ile aracınızın motorunu kullanmadan, dilediğiniz zaman aralığında ve dilediğiniz sıcaklıkta araç kabininizi sıcak tutabilirsiniz. İşe başlarken sıcak bir araca binerek verimliliğin arttığını gözünüzle görebilirsiniz.

Bize Ulaşın

ISO 10002 kalite standartları gereği geri bildirimlerinizi aşağıdaki iki buton aracılığıyla iletebilirsiniz.

Müşteri Şikayet ve Öneri Formu
İngiliz bayrağı logoso > Rus Bayrağı logo Türk Bayrağı logo